Witaj w Klubie!

Aby móc skorzystać z rozwiązań oferowanych przez Euro Auto Club, musisz stać się aktywnym członkiem naszego klubu.

zarejestruj się już teraz

Wiemy, że każdy ma inne potrzeby i dlatego przygotowaliśmy dla naszych klubowiczów rozwiązania, z których każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Wszystko dostępne za pośrednictwem wygodnego panelu, online i bez wychodzenia z domu!

Aby zawsze było tak jak potrzebujesz

Rozumiemy, że Twoje potrzeby mogą zmieniać się w czasie. Być może dzisiaj Taryfa BRONZE będzie wystarczająca, ale niedługo zechcesz skorzystać z szerszego wachlarza możliwości, które oferują inne taryfy. Nie ma problemu, możesz to zmienić! Wystarczy, że nam o tym powiesz a przeniesiemy Cię do innej, wyższej taryfy. Po każdym roku członkostwa, możesz zmienić taryfę na inną, niższą albo wyższą.

zapraszamy

Masz pytania? Coś jest niejasne?  Na wiele pytań odpowiadamy tu

zapoznaj się z ofertą Euro Auto Club

Taryfa BRONZE

Jeżeli potrzebujesz zarejestrować pojazd na krótki czas, aby spokojnie móc nim przejechać i załatwić formalności rejestracyjne w Twoim kraju rezydencji, to jest to taryfa odpowiednia dla Ciebie! Minimum formalności i jedna cena, w której zawarte są wszystkie niezbędne opłaty aby móc bezpiecznie i zgodnie z prawem przejechać pojazdem. Uproszczona formuła zamówienia, rejestracji i wyrejestrowanie pojazdu online, bez wychodzenia z domu! To rozwiązanie proste i wygodne. Roczna składka członkowska dla taryfy BRONZE to tylko 30 € !

Taryfa SILBER

Jeśli zamierzasz kupić pojazd dla siebie i w twoim kraju rezydencji, z jakiegokolwiek powodu nie chcesz go rejestrować, to rozwiązania EAC są dla Ciebie właściwym wyborem. Taryfa SILBER umożliwia dostęp do wszystkich rozwiązań, które oferuje klub za niewielką roczną opłatą, która wynosi tylko 60 € rocznie. Odpowiednie dla klientów indywidualnych, rejestrujących pojazdy o niewielkiej wartości.

Taryfa GOLD

Jeżeli często zmieniasz auta albo rejestrujesz kolejne - jest to taryfa odpowiednia dla Ciebie. Obowiązują tu znacznie niższe opłaty związane z rejestracją pojazdu oraz opłatami z tym związanymi. Dostępne są wszystkie produkty za roczną składkę wynoszącą 200 €.

Taryfa PLATINUM

Taryfa przewidziana dla członków premium, którzy rejestrują pojazd o wartości ponad 50 000 € albo grupę pojazdów o łącznej wartości ponad 100 000 €. Każda opłata jest kalkulowana indywidualnie ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klubowicza. Jeśli oczekujesz wyjątkowego podejścia, liczysz na najwyższy poziom obsługi i wyjątkowo korzystną cenę to wybierz tą taryfę! Roczna składka klubowa to 400 €.